سئوالات متداول

آیا پس از کارشناسی، قیمت‌گذاری نیز بر روی خودرو انجام می‌گیرد؟
بله. همراه مکانیک با گردآوری یک تیم مجرب و مجزا در زمینه قیمت‌گذاری خودرو، این امکان را برای خریداران و فروشندگان خودرو فراهم آورده است که بلافاصله پس از اتمام کارشناسی، با ارائه اطلاعات استخراج‌شده از خودرو، قیمت‌گذاری دقیق و به روزی را بر روی خودروی کارشناسی‌شده انجام دهد. بنابراین قیمت‌گذاری خودرو توسط تیم قیمت‌گذاری شرکت و بدون هرگونه هزینه اضافی صورت می‌پذیرد.
دلیل ضرروت کارشناسی خودرو دست دوم قبل از خرید
کم نیستند خودروهایی که ظاهر مناسبی دارند اما ایرادات فنی و بدنه ای بسیاری دارند که تنها توسط یک کارشناس خبره قابل تشخیص هستند و یک فرد عادی بدون تجهیزات تست خودرو هرگز نمی تواند به این مشکلات پی ببرد. خرید خودرو به نوعی یک سرمایه گذاری محسوب می شود و عدم دریافت کمک از یک کارشناس خبره می تواند ضررهای جبران ناپذیری برای شما به همراه داشته باشد. تشخیص اینکه سلامت بدنه خودرو در چه حدی است؟، آیا به شاسی آن ضربه وارد شده یا نه؟، آیا خودرو دو تکه است،؟ آیا موتور و گیربکس آن از سلامت برخوردار هستند یا نیازمند تعمیر می باشند؟ و دهها مورد دیگر درباره سلامت خودرو تنها توسط یک کارشناس خبره که از تجهیزات تست به روز استفاده می کند قابل تشخیص است.
چرا هزینه های کارشناسی ماشین متفاوت هستند؟
هزینه‌های کارشناسی خودرو براساس زمان لازم برای کارشناسی، تجهیزات و آپشن‌های خودرو، نوع جنس بدنه خودرو ، نوع گیربکس و .......دسته‌بندی و قیمت‌گذاری شده است.
آیا هزینه دیگری نیز غیر از هزینه اعلام‌شده در وب‌سایت همراه مکانیک بابت ایاب و ذهاب یا موارد دیگر باید پرداخت شود؟
خیر، تمام هزینه کارشناسی خودرو در محل همان رقمی است که در صفحه ثبت سفارش کارشناسی مشاهده می‌فرمایید.