کارشناسی خودرو کارشناسی بدنه و فنی خودرو

خدمات چکاپ خودرو


خرید و فروش خودرو کارکرده و دست دوم، سرمایه‌گذاری مهمی است که در عین حال با ضریب ریسک بالای همراه است. اطمینان از صحت عملکرد فنی، اطمینان از کیفیت بدنه و شاسی و عملکرد صحیح آپشن‌ها و امکانات خودرو، به همراه خرید خودرو با قیمت کارشناسی، خدمتی است که چکاپ خودرو به مشتریان خود ارائه می‌دهد. چکاپ خودرو به عنوان یکی از معتبرترین مرکز کارشناسی خودرو، با سابقه کارشناسی بیش از ده هزار خودرو و از انواع مختلف آن، با بهره‌گیری از کارشناسان فنی مجرب، با حاضر شدن در محل مورد نظر مشتری، خودروی مورد نظر را تست کامل بدنه نموده و با اتصال دستگاه دیاگ (در اکثر خودروهای موجود در بازار) و در صورت فراهم بودن شرایط، تست رانندگی، وضعیت فنی خودرو را اعلام می‌نماید. در ضمن، خدمت ارزش‌گذاری دقیق خودرو، پس از اتمام کارشناسی و توسط تیم مستقر در محل شرکت ارائه خواهد گردید.

WhatsApp-Image-2018-05-20-at-10.42

کارشناسی خودرو

به بررسی کامل خودرو از نظر بدنه و فنی خودرو به منظور تعیین سلامت خودرو و ارزش قیمت خودرو گفته می شود. همه افرادی که به دنبال خرید خودرو دست دوم یا حتی صفر هستند نیازمند کارشناسی خودرو می باشند. زیرا گاهاً دیده شده که خودرو صفر هم به دلایل مختلف دچار ضربه شده و آن را رنگ کرده اند و به جای خودرو صفر بدون رنگ به مشتری تحویل داده اند.

اطلاعات بیشتر

WhatsApp-Image-2018-05-20-at-10

کارشناسی بدنه

یکی از اساسی ترین و مهم ترین بخش های کارشناسی خودور، کارشناسی بدنه می باشد که در قیمت خودرو تأثیر فراوان دارد. خودرویی که دارای تصادف بوده، دچار یک سری مشکلات می شود که هیچگاه قابل حل نمی باشد و دیگر از ایمنی و استحکام اولیه برخوردار نمی باشد. کارشناسی بدنه خودرو دارای چند بخش است. بررسی شاسی ها، ستون ها و سقف خودرو که قسمت های اصلی خودرو را تشکیل می دهند. بررسی قطعات رنگ شده و آبرنگ. بررسی قطعات تعویض. بررسی ماشین های چپی و دو تیکه.

اطلاعات بیشتر

WhatsApp-Image-2018-05-20-at-10.423

کارشناسی فنی خودرو

کارشناسی فنی خودرو شامل بررسی موتور، روغن سوزی، واشر سرسیلندر. گیربکس، جلوبندی، فرمان ترمز. آپشن ها و تجهیزات. تست رانندگی. دیاگ می باشد که توسط کارشناسان ما انجام می گیرد.

اطلاعات بیشتر